top of page

את איה מצאנו באופן ממש מקרי באינטרנט, ללא המלצות קודמות. קבענו עימה פגישה לצילומים בטבע כדי לשלבם בהזמנה לאירוע בת המצווה של מאיה. ביום בו נקבעו הצילומים, סירבה כלת השמחה לשתף פעולה והצילומים לא יצאו אל הפועל. הצענו לפצות את איה על הזמן האבוד אך היא סירבה בכלל לשמוע. כך הגענו להחלטה להזמינה לצלם את אירוע בת המצווה. הגיעה בחורה מקסימה, שקטה וחייכנית, הנמצאת בכל מקום שצריך, אך מבלי להעיק. בזמן הצגת הסרטון, התרגשה כבת משפחה ואף הזילה דמעה. התוצאות מקסימות ומנציחות רגעים מיוחדים ואוטנטיים. גם האלבום הדיגיטלי המושקע שאותו ערכה איה זוכה לשבחים ומהווה מזכרת מקסימה לערב מיוחד. ממליצים בחום על איה כצלמת, כאישה, כאדם.
אביבה שמולביץ

מהרגע הראשון שהכרתי את איה תמיד הייתה חמושה במצלמה.
עם השנים המצלמה גדלה, העדשות התרבו, והצילומים נעשו מקצועיים יותר ויותר, אולם האינטליגנציה הרבה, אהבת הצילום והעין הבוחנת הייתה שם תמיד.
והתוצרים שיוצאים מתחת ידיה מדברים בעד עצמם.
איה ניחנה ביכולת להנציח רגעים מיוחדים, לקלוט מצבים והתרחשויות, והאהבה הרבה שהיא רוחשת לילדים ניכרת בצילומים שלה.
זאת הסיבה שהפקדתי בידיה האמונות את צילומי בת המצווה של יובל, בכורתי, וכן הסיבה שבכל פעם שקורה בגן שלי משהו מעניין אקרא לה על מנת שתנציח את הרגע.
ממליצה בכל לב
חגית נהיר-ירון, אמא של יובל וגננת

​איה צילמה אותנו ביום חתונתינו והיה לנו מזל גדול שהיא הייתה שם. לקחנו עוד צלם סטילס שבא כחלק מצלם הוידאו שלקחנו, בדיעבד, חבל שלקחנו אותו, איה פשוט עלתה עליו בכל המובנים!!! התמונות שהיא צילמה היו מרהיבות, היו לה רעיונות מקוריים וכישרונה הייחודי בא לידי ביטוי בתמונות אשר תיעדו את שנינו ברחבי הקיבוץ בו נערכה החתונה ובתמונות אומנותיות ששילבו אלמנטים מהחתונה בנוף. איה ידעה להצחיק ועזרה לנו להפיג  את המתח שלפני האירוע. יכולתי לראות שהיא מאוד התרגשה בשבילנו. כל תמונה זכתה אחר כך לליטוש וטיפול מדוקדק, לא פלא שכולם אהבו אצלנו רק את התמונות שהיא צילמה. איה היא מקצוענית אמיתית שדואגת שהכל יצא מושלם עד לפרט הקטן ביותר. אני מחכה כבר שתהייה לי סיבה נוספת לשכור את שירותיה. אם אתם מחפשים איכות ללא פשרות, מקוריות ויחס חם, אל תחשבו פעמיים.

שירה ואבנר אורן

את איה פגשתי דרך חברים משותפים, כמובן שהיא הייתה עם מצלמה ביד... זה היה יום לפני אירוע קייטרינג ואני כבר זמן מה לפני רציתי לצלם תמונות של המנות כדי שאוכל לשווק את עצמי. איה קפצה על המשימה ויומיים אחרי כבר היה לי סט מרשים של תמונות. מאותו יום שראיתי את התמונות היה לי ברור שזו רק ההתחלה של שיתוף פעולה פורה וכך היה. התמונות של איה עזרו לי להגיע למספר רב של לקוחות וזאת בזכות תמונות מרשימות של האוכל אותו אני מכין ( מקווה שגם בזכות האוכל עצמו  ).אז איה היקרה באמת שכל מה שנשאר להגיד זה תודה רבה על התמונות המדהימות. תודה רבה על האנרגיות המטורפות שאת מביאה איתך לימי הצילום. תודה על הסבלנות הרבה שלך וכמובן עוד פעם תודה על התמונות הנהדרות ולא פחות חשוב על היעילות והעמידה בלוח הזמנים.
תודה
אוראל קמחי -  שף
cheforel@gmail.com

איה הגיעה אלינו הביתה, לצילום הריון ומשפחה. מהרגע שנכנסה בדלת, התחיל כיף גדול. הבת שלי פשוט לא הפסיקה לחייך וללכת אחריה, בעלי ואני הרגשנו נח איתה כאילו הכרנו כבר שנים. כאשר ניגשנו לצילומים, איה הייתה פתוחה לרעיונות שלי, ומצד שני גם הביאה רעיונות משלה ומזוודה עמוסה באביזרים ממש שווים. בתור מעצבת, ומי שגם חוטאת בצילום, אני מאוד ביקורתית, ואיה פשוט לא אכזבה בכלום, והרגשתי שהגעתי לצלמת, ולאישה הנכונה!
מיד המלצתי לכל חברותיי ומשפחתי, כדי שאף אחד לא יפסיד את הכיף הזה שהיה לי- שעתיים של הנאה, ומסג' לנפש, והרגשתי הכי יפה למרות החום הדביק והכבד, ולמרות בטן ענקית של סוף שמיני...
ואחרי שראיתי את התמונות- ראיתי גם שההרגשה באה לידי ביטוי בתמונות- אני פשוט לא מפסיקה להסתכל עליהן (  :

קרן שחמון

איה עושה הכל עם חיוך ומכל הלב. וזה לא רק סתם נחמד, אלא גם מה שעושה את הכל כייף, נינוח, משפחתי. כאילו שהיא תמיד הייתה חלק מהמשפחה וצילמה אותה כל הזמן. איה ליוותה אותנו בארועי בת המצווה של הבת הקטנה שלנו, וגם יצאה איתה לסיור של תמונות בעיר. הכל נעשה בחדוות יצירה ובהמון רצון טוב ושיתוף פעולה. התוצאות מדברות: המון תמונות שהן לא רק יפות, אלא גם תופסות את הייחודיות והמיוחדות של כל אחד ואחת מהמשפחה והחברים, ומשאירות לנו מזכרת נהדרת מהארועים שעברו.

יאיר אביגדור

bottom of page